fbpx

ZADZWOŃ

MAPA

Relingi dachowe Kammbar

Relingi dachowe Kammbar

Relingi dachowe Kammbar to idealne rozwiązanie dla właścicieli samochodów dostawczych, którzy chcą zwiększyć pojemność swojego pojazdu i przewozić większe ilości ładunków. Dzięki nim możliwe jest wygodne przewożenie np. długich elementów konstrukcyjnych czy innych większych przedmiotów.

System belek dachowych klasy premium do pojazdów komercyjnych.

KammBarPro®

 

Nowoczesne samochody dostawcze wymagają wyposażenia, które pozwoli na bezpieczne i wygodne przewożenie ładunków. Dlatego też coraz więcej specjalistów korzystających z takich pojazdów decyduje się na zastosowanie relingów dachowych Kammbar Pro.

KammBarFleet®

 

System KammBar Fleet to następca popularnego bagażnika Delta Bar, którego cechami charakterystycznymi są wyjątkowa wytrzymałość, łatwość montażu oraz nienaganna estetyka. Ten system relingów dachowych to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje zwiększyć pojemność swojego samochodu dostawczego i przewozić większe i cięższe przedmioty.

KammBar Fleet to system, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników pojazdów komercyjnych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, taki jak regulowane uchwyty i odpowiednio zaprojektowana konstrukcja, system KammBar Fleet umożliwia przewóz ciężkich przedmiotów w sposób bezpieczny i wygodny.

szybkie porównanie

KammBarPro®

KammBarFleet®