fbpx

ZADZWOŃ

MAPA

O nas

AVANGER jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną i handlową,
której głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej oferty akcesoriów przeznaczonych do samochodów dostawczych.
Avanger jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań w zakresie zabudowy, modyfikacji, doposażenia
samochodów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i indywidualne są również nasze rozwiązania.

AVANGER

Celem zespołu AVANGER jest współtworzenie sukcesu naszego Klienta. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania do potrzeb i celów stosowanych przez współpracującą z nami firmę. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszej technologii. Pomagamy nie tylko w realizacji, służymy również szeroką wiedzą dotyczącą projektowania zabudów samochodów, dobierając bądź sugerując rozwiązania adekwatne do zapotrzebowania naszego Klienta.

Połączenie umiejętności wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze sprawnym zarządzaniem projektami stwarza możliwość tworzenia funkcjonalnych i efektownych realizacji wspomagających projekty biznesowe naszych Klientów.

Dlaczego my?

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i oddajemy do ich dyspozycji produkt, który spełnia ich oczekiwania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy z pasją, wkładając w pracę doświadczenie i wiedzę.

Do kogo kierujemy ofertę?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy samochodów dostawczych, jak również przedstawicieli handlowych, Managerów flot samochodowych i transportowych, kurierów i firm kurierskich. Specjalną ofertę kierujemy również do firm zajmujących się adaptacją samochodów dostawczych.

Wszystko z jednej ręki

Oferujemy gotowe rozwiązania do transportu. Stale pracujemy nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych. Jeżeli czegoś nie ma w naszej ofercie proszę nas o to zapytać. Pewnie już to gdzieś widzieliśmy…

Wartości

Przyjaźń jest podstawą biznesu. Wspólnie z Klientem tworzymy zespół projektowy. W dobrej atmosferze powstają dobre projekty. Niezależność umożliwia profesjonalne doradztwo. Nie zawsze musisz się z nami zgadzać, najważniejsze jednak, aby wspólnie wypracowane decyzje wpływały korzystnie na Twój produkt czy usługę. Odwaga w działaniu przełamuje bariery. Nie ma rzeczy zbyt trudnych, są tylko takie, które wymagają odpowiednio dużo wiedzy, czasu i odwagi.

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania zostaw swoje dane,
skontaktujemy się z Tobą