Reklama

Wykładziny natryskowe

Spis treści
Wykładziny natryskowe
Anti - microbial
Wszystkie strony
 
 

O produkcie....

Powłoka polyure to najszybsze rozwiązanie i najwyższa jakość wśród konkurencyjnych powłok dostępnych na rynku polskim. Samochód po nałożeniu powłoki  jest gotowy do użytku/
załadowania w mniej niż 4h, co daje gwarancję, ze Twój samochód może wrócić do pełnego użytkowania w jak najszybszym czasie.
 
Oferujemy powłoki natryskowe, które zostały wpisane na listę IMDS* (International Material Data System z ang. Międzynarodowy System Bazy Danych Materiałów dla Przemysłu Motoryzacyjnego).

Produkt jest bezpieczny dla środowiska i w odróżnieniu od innych produktów nie zawiera rozpuszczalników VOC’s ( Volatile Organic Compound z ang. Lotne Związki Organiczne), jest całkowicie bezzapachowy,i co najważniejsze powłoki są nieszkodliwe dla środowiska naturalnego i dopuszczone są kontaktu z wodą i żywnością.


Powłoka Ultimate Linings jest idealna do każdego typu pojazdu:

 

 


Anti - Microbial Aby uzyskać maksymalną ochronę powierzchni, ‚firma Ultimate Linings posiada w swojej ofercie powłokę antybakteryjna na bazie srebra. Produkt jest idealnym rozwiązaniem do powierzchni, pomieszczeń i obiektów, w których wymagana jest pełna higiena tj. samochody dostawcze, fabryki produkujące żywności, ośrodki weterynaryjne itp. Zastosowana w samochodach dostawczych powłoka zabezpiecza przestrzeń bagażową przeciwko rozwojowi bakterii i grzybów, w miejscach gdzie wymagana jest całkowita higiena. Zmniejsza ryzyko przenoszenia zarazków, zapewniając czyste i bezpieczne środowisko dla transportu dóbr i usług. Powłoki antybakteryjne Ultimate Linings zabezpieczają powierzchnię przeciw MRSA, bakterii E. coli, Salmonelli, Pałeczce Ropy Błękitnej, Listeri, Kropidlakowi czarnemu i wielu innym.

You are here:   HomeWykładziny natryskowe