Reklama
Spis treści
System załadunku EasyLoad
Dane techniczne
Przykłady zastosowań
Wszystkie strony
  EasyLoad

 

Nigdy więcej dźwigania ciężarów!


 

Rewolucja w transporcie:

 

System załadunku EasyLoad.

 

EasyLoad drastycznie zmieni codzienność firm zajmujących się problematyką transportu. Od teraz, ciężkie i trudne do przenoszenia towary mogą być ładowane i rozładowywane tylko przez jedną osobę.

Bezpiecznie, szybko i przy minimalnym wysiłku. Co było do tej pory trudne do podjęcia, może być, obsługiwane z łatwością. Zainwestuj w większą elastyczność, bez ponoszenia dużych kosztów, i zmniejsz obciążenie dla siebie i Twoich pracowników z EasyLoad

Ułatwia załadunek i wyładunek towarów jak również umieszczenie ich w przestrzeni ładunkowej pojazdu.

EasyLoad wyróżnia się na tle wszystkich innych systemów załadunku. Wykorzystując elektrycznie napędzane ramie ładowacza można łatwo podnosić ładunki do 250 kg, a następnie umieszczać je w przestrzeni ładunkowej pojazdu.

Ramię i wyciągarka obsługiwane są elektrycznie po naciśnięciu jednego przycisku. Poręczny, pilot sterujący można obsługiwać w prosty sposób jedną ręką. Nie wymaga żadnych innych urządzeń i nie musisz być zależny od od udogodnień dostępnych w punkcie dostawy.

 

 

 Zalety dla twojej Firmy.
EasyLoad wyręcza kierowców i pracowników oraz pomaga uniknąć problemów związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem w pracy. Szczególnie zapobiega problemom z bólem pleców, które pojawiają się z reguły podczas podnoszenia i przesuwania ciężkich ładunków.
 EasyLoad zwiększa elastyczność i wydajność floty poprzez zwiększenie zdolności załadunku i rozmieszczenia w pojaździe. W wielu sytuacjach pomoc drugiego człowieka (konwojenta) nie jest potrzebna. 

  You are here:   HomeSystem załadunku EasyLoad